Є свята, які хочеться провести в тісному родинному колі, або у колі друзів. Дні Народження, Різдво, Великдень… Тоді ми найчастіше збираємось вдома разом з найближчими людьми. Є ж свято, яке закликає нас виходити на великі площі, майдани, гуртуватись і збиратись усім разом, аби відзначити головну подію нашої великої української родини – День Незалежності.

Слідуючи цьому пориву, 24 серпня мешканці Красноградщини полишили щоденні турботи і вийшли на головну площу міста для того, щоб у цей непростий для країни час відчути підтримку в одне одному, виказати свою громадянську позицію, віддати данину поваги поколінням борців за нашу свободу і просто добре провести час.

Розпочалось грандіозне свято з урочистої ходи під назвою “Моя Україна”, в якій взяли участь представники трудових колективів, підприємств та установ, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування Красноградщини.

Недаремно хода мала саме таку назву. Ось вона наша Україна, у всій її красі: гордо крокують аграрії – ті, хто працює в галузі, яка дає нам хліб і до хліба. За ними, щиро посміхаючись, ідуть представники газовидобувної галузі, праця яких збагачує наш край і дає надію усій державі на енергетичну незалежність. Далі – освітяни: працівники відділу освіти, загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних та позашкільних дитячих установ та вишів району. За кілька днів – початок навчального року. І саме ці люди знову виконуватимуть свою святу місію, віддаючи власне серце і розум дітям. Вони навчать їх важливим істинам, правилам, поняттям, та найголовніше – плекатимуть любов до України.

Потім ідуть медики, комунальники, спортсмени – гордість нашого краю, міські та районні депутати, представники органів виконавчої влади… Заключну колону очолює голова райдержадміністрації Євген Третяков. Така вона є – наша Батьківщина, наш світ, в якому праця і внесок кожного дуже важливі, адже вони спрямовані на розбудову і піднесення рідної землі.

Після завершення ходи маленькі патріоти продемонстрували флешмоб і виклали на площі карту України, а в серцях присутніх запалав вогник віри в те, що скоро її кордони будуть такими ж цілісними, і нарешті припиниться війна.

Особливо зворушливо звучав Державний Гімн України, до виконання якого долучились усі охочі. Тоді не лише голоси злились в одне ціле, а й душі присутніх. Злились в єдиному бажанні бути громадянином сильної, вільної країни, в якій народжуються від кохання, а не помирають від куль люди, в якій звучать пісні, а не материнський плач.

Зі словами привітання до присутніх звернувся Євген Третяков – справжній патріот свого краю, який доклав максимум зусиль, аби це свято подарувало землякам найкращі почуття. Він закликав усіх любити Україну, чесно працювати задля її розквіту та поважати одне одного. І побажав щастя, миру та достатку кожній родині. 

Українські дівчата здавна славляться своєю красою та витонченістю. Найкраще підкреслити їх неповторну вроду може лише українська вишиванка. Тому за участі красунь Красноградщини відбувся автентичний показ мод, під час якого гості свята могли помилуватись національним вбранням та чудовими моделями, що його демонстрували.

Продовжилось свято насиченою концертною програмою з веселими піснями й танцями, а на завершення – молодіжна дискотека. В цілому, святкування Дня Незалежності на Красноградщині відбулося на славу. Тож, як співається у пісні, буде жити Україна, поки ми гуляємо так!

Український народ переживає хвилю патріотичного піднесення, він стоїть на шляху боротьби за світле майбутнє, за мирне і щасливе життя у славній країні. Останні роки для нашої Батьківщини є переломними і дуже складними. Ми багато чого втратили за цей час, але чимало й віднайшли: свою національну честь і гідність, любов до України у власних серцях.