Шановні громадяни!

Повідомляємо, що відповідно до пункту 19 протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування скасовано до особливого розпорядження.

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян в райдержадміністрації припинено. Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” у Вас є можливість подати звернення шляхом направлення поштоюнадсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет. Просимо використовувати вказані способи подання звернення.

Поштова адреса: Красноградська районна державна адміністрація, 63304, Харківська область, місто Красноград, вул. Соборна, 58/а

Подати електронне звернення: krasnograd.rda@kharkivoda.gov.ua

У зверненні має бути зазначено:

– прізвище, ім’я, по батькові;

– місце проживання громадянина;

– викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Графік прийому громадян керівниками структурних підрозділів Красноградської районної державної адміністрації

Графік функціонування телефонних “гарячих ліній” у структурних підрозділах Харківської обласної державної адміністрації

Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Харківської обласної державної адміністрації