У Харківський області в межах програми Президента України Володимира Зеленського #ВеликеБудівництво реконструювали 14 приймальних відділень

У Харківський області в межах програми Президента України Володимира Зеленського #ВеликеБудівництво реконструювали 14 приймальних відділень.

Загальна площа реконструкції – 11 000 кв м.

У відділеннях створили всі умови для комфортного перебування пацієнтів та надання якісних медичних послуг: облаштували нові вхідні групи, замінили комунікації, приміщення зробили енергоощадними та зручними для маломобільних груп населення відповідно до вимог інклюзії.

Важливо, що приймальні відділення області отримали сучасне медичне обладнання. Адже саме сюди в першу чергу потрапляють пацієнти, які потребують оперативної діагностики.

Возможно, это изображение (в помещении и текст)

Возможно, это изображение (текст)

Возможно, это изображение (в помещении и текст)

Возможно, это изображение (в помещении и текст)

Возможно, это изображение (текст)

Возможно, это изображение (‎1 человек и ‎текст «‎приймальне веддлення мклшнмд IM. проф. O.I. мещаннова реконструкця площа 1 706 KB. M هیش выддлення 1узд-апарат 1 комп' ютерний томограф‎»‎‎) Возможно, это изображение (в помещении и текст) Возможно, это изображение (2 человека, в помещении и текст)

Возможно, это изображение (текст) Возможно, это изображение (в помещении и текст) Возможно, это изображение (в помещении)

Нет описания фото. Возможно, это изображение (в помещении и текст) Возможно, это изображение (мебель, больница, в помещении и текст)