Захисник із Краснограду – головний сержант Магарамов Анар Азіз огли, нагороджений нагрудним знаком Командувача Сил Територіальної Оборони «Щит Територіальної Оборони»

Головний сержант Магарамов Анар Азіз огли, з перших днів повномасштабного вторгнення пішов на фронт захищати Батьківщину. Прийнявши посаду головного сержанта стрілецької роти взяв на себе велику відповідальність за життя особового складу та гідно справляється з нею й до цих пір.

Завжди відповідальний, вірний своїй присязі, приклад справжнього сержанта і воїна, в будь яких умовах ставить життя своїх підлеглих вище свого. За більше ніж два роки служби показав себе як професіонал. Має гарні відносини як із колегами, так і з вищим командуванням. Серед оточення користується заслуженим беззаперечним авторитетом.

Тривалий час Анар Азіз огли зі своїм підрозділом вдало виконував завдання пов’язанні із захистом безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України в різних частинах Харківської області. Згодом підрозділи у складі військової частини були направленні в Донецьку область, а саме в одну з найгарячіших точок східного фронту – Бахмутський район.

Під час виконання бойових завдань на Бахмутському напрямку проявив не аби яку витримку під час виконання бойових завдань безпосереднього на лінії зіткнення з ворогом. Потрапивши в напівоточення в районі селища Красна Гора поблизу міста Бахмут, вдало стримував ворожі штурми. Завдяки вдалим діям головного сержанта Магарамова, в тому числі, було знищено декілька одиниць ворожої важкої техніки та близько восьмидесяти одиниць особового складу ворога. Завжди показував непохитність і міць духу під час ведення бою.

Нагороджений нагрудним знаком Командувача Сил Територіальної Оброни «Щит Територіальної Оборони».

Старший лейтенант Олександр Пустовіт з Харківщини нагороджений відзнакою Президента України

Олександр Пустовіт захищає Батьківщину з перших днів повномасштабного вторгнення. Прийнявши посаду командира стрілецької роти взяв на себе велику відповідальність за життя особового складу і гідно справляється з нею й до цих пір.
Приписаний до Красноградського РТЦК та СП, служить в 121-му батальйоні 113 бригади Сил ТрО Збройних Сил України.
Завжди відповідальний, вірний своїй присязі, приклад справжнього офіцера і воїна, в будь яких умовах ставить життя своїх підлеглих вище свого. За більше ніж два роки служби показав себе як професійно підготовлений і виважений командир. Вміло керує підлеглим особовим складом. Має гарні відносини як із колегами, так і з вищим командуванням. Серед оточення користується заслуженим беззаперечним авторитетом.
Тривалий час Олександр зі своїм підрозділом вдало виконував завдання пов’язанні із захистом безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України в різних частинах Харківської області.
Згодом підрозділи у складі військової частини були направленні в Донецьку область, а саме в одну з найгарячіших точок східного фронту- Бахмутський район.
Під час виконання бойових завдань на Бахмутському напрямку проявив неабияку витримку і справжні командирські якості під час виконання бойових завдань безпосереднього на лінії зіткнення з ворогом. Потрапивши в напівоточення в районі селища Красна Гора поблизу міста Бахмут, з 02.01.2023 по 25.01.2023, перебуваючи безпосередньо на бойових позиціях та керуючи підрозділом, Олександр вдало стримував ворожий штурм, корегував вогонь мінометної батареї по ворожим позиціям, завдяки чому було знищено декілька одиниць ворожої важкої техніки та близько вісімдесяти одиниць особового складу ворога. Показував непохитність і міць духу під час ведення бою та у проміжках евакуації поранених військовослужбовців підрозділу з бойових позицій. Демонстрував непохитність духу, даючи наснагу та мотивацію підлеглим бійцям для подальших рішучих дій.
Завдяки бойовому досвіду участі в антитерористичній операції, Олександр завжди сміливо та чітко керував підлеглими, професійні дії військового сприяли виходу його підрозділу із надскладної обстановки з мінімальними втратами серед особового складу та завдаючи значних втрат підрозділам групи вагнера.

Військовослужбовець із Харківщини нагороджений Відзнакою Міністерства Оборони України «Хрест Сил Територіальної Оборони»

Сержант Владислав Зінченко з перших днів збройної агресії рф проти України, без долі сумніву, прийшов до Красноградського РТЦК та на початку березня 2022 року був зарахований до списків особового складу військової частини. Прийнявши посаду командира міномета, він не вагаючись виконував усі накази командування та взяв велику відповідальність за життя особового складу і стійко справляється з нею й до сих пір.

Протягом більш ніж півроку Владислав і його підрозділ виконували завдання в різних частинах Харківської області, зокрема, певний період часу, поблизу Дворічної, де своїм вогнем не тільки активно підтримували стрілецькі підрозділи, а й завдали багато безповоротних втрат окупантам.

Пізніше, наприкінці 2022 року, підрозділ виконував завдання у  Донецькій області, зокрема, в одній з найгарячіших точок східного фронту – Бахмутському районі, де знову мінометний розрахунок під командуванням сержанта Владислава Зінченко проявив себе найкращим чином. Прицільний, а головне,  влучний та вчасний вогонь стримував переважаючі сили противника, майже щоразу завдаючи йому значні втрати.

З середини зими та по цей час мінометний розрахунок сержанта Владислава Зінченко  гідно несе військову службу поблизу державного кордону з рф у Харківській області. Злагоджена та чітка робота підрозділу завдає не аби якої шкоди ворогу, тим самим знижуючи бойовий потенціал його підрозділів, завдаючи втрат та міцно тримаючи державний кордон України. Зокрема, 16 липня 2023 року, після виявлення скупчення особового складу противника поблизу населеного пункту Журавлівка Білгородської області рф, влучним вогнем було знищено та поранено близько десяти окупантів та пошкоджено вантажівку ворога.

За весь час військової служби, Владислав продемонстрував високу витримку та  лідерські якості. Завжди вів підпорядкований особовий склад за собою. Не зважаючи на вогонь ворога, неодноразово коригував вогонь міномета та влучно бив по ворожих позиціях. Владислав виявив надзвичайну міць духу і відданість, надаючи наснагу та мотивацію своїм підлеглим бійцям для подальших рішучих дій.

Завдяки своєму бойовому досвіду, набутому під час участі в антитерористичній операції, сержант Владислав Зінченко сміливо та рішуче керував своїм підрозділом. Це дозволило його розрахунку завжди успішно вибиратись зі складних ситуацій, які складались навколо нього, і при цьому, не зазнати втрат серед особового складу.