Під головуванням начальника Красноградської РВА Віктора ВОЙТЕНКА відбулася робоча нарада з профільними заступниками, під час якої були досконало розглянуті питання для спільного опрацювання з головами територіальних громад.
Зокрема, мова йшла про стан виконання чинного законодавства у сфері військового обліку та мобілізації, проаналізовано стан подання документів для виплат військовослужбовцям, досконало обговорено нагальні потреби ЦРЛ громад, які необхідно забезпечити для підписання пакетів реабілітації з Національною службою здоров’я України, що є надзвичайно актуальним та необхідним в умовах сьогодення.
Працюємо далі![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453221826_892620172907044_5435062203169013238_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/453150986_892620129573715_1877689501893163072_n.jpg)