Зокрема мова йшла про підготовку підприємств галузі ЖКГ до осінньо-зимового періоду, питання, що виникають у ході підготовки та шляхи їх вирішення. Також проаналізували стан запровадження надання послуг ветеранам за принципом “єдиного вікна” та нагальні питання функціонування освітньої мережі в умовах воєнного стану.
За підсумками наради керівником надані доручення з чіткими термінами їх виконання.
Працюємо далі ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452146562_888729016629493_8745493024152535093_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452248478_888728976629497_1274172619271708532_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452370677_888728956629499_8592470232343851605_n.jpg)