Під час зустрічі присутні обговорили важливі питання, які хвилюють родини загиблих захисників. Зокрема, мова йшла про реалізацію проєкту зі створення меморіального комплексу – сектору для почесних поховань загиблих (померлих) військовослужбовців “Алея Героїв” у м. Краснограді. Участь у заході також взяла ть перший заступник голови міської ради Наталія ШАПТАЛА.
Питання виплат, оформлення документів та відповідної інформаційно-розʼяснювальної роботи також розглянули у ході спілкування.
За результатами обговорення напрацьований подальший план дій з чіткими термінами виконання завдань, визначених керівником району.
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/429683534_799331825569213_5782680243753430561_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/429685216_799331802235882_7581223246525135199_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/429685089_799331702235892_6976612466853575176_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/429673373_799331682235894_3332716421910328119_n.jpg)