Сором, відчуття провини, самотності, неспроможності — це можливі наслідки тривалого стресу. Початок навчального року може посилювати ці стани, і зараз діти особливо потребуватимуть нашої підтримки.
Психологиня Світлана Ройз радить насамперед створити для дітей простір безпеки та близькості поруч із дорослими. Турбуватися про їхню самооцінку, емоційний стан і бути готовими повсякчас підтримати ![👨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1/16/1f468.png)
![👩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8f/1/16/1f469.png)
![👧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f467.png)
![👨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1/16/1f468.png)
![👩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8f/1/16/1f469.png)
![👧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f467.png)
Комунікаційна кампанія Ти як?, ініційована першою леді України Олена Зеленська, реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.