9 червня відбулася робоча зустріч начальника Красноградської РВА Віктора ВОЙТЕНКА з регіональним координатором Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Анастасією КУПРІЯНОВОЮ та начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Харківській області Оксаною ПОПОВОЮ, міським головою Світланою КРИВЕНКО та працівниками РАЦСу й виконавчої служби.
Обговорили спільні шляхи вирішення питань, що виникають в процесі діяльності служб.
У ході зустрічі розглянули можливості покращення умов матеріально-технічної складової згідно вимог сучасності та, як наслідок, створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у відповідних сферах.
Також фахівці відвідали Зачепилівську громаду та поспілкувалися з головою громади Оленою ПЕТРЕНКО та напрацювали алгоритм подальшої співпраці.
Працюємо разом.
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/352782578_640743608094703_144799667386437896_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/352234136_640730551429342_3048593444749931674_n.jpg)