Відповідно до Указу Президента України № 319/2023 від 06 червня 2023 року «Про утворення військової адміністрації» у Красноградському районі утворена Наталинська сільська військова адміністрація.
У зв’язку з цим, сьогодні начальник Красноградської районної військової адміністрації Віктор ВОЙТЕНКО зустрівся з колективом Наталинської сільської ради.
Під час зустрічі обговорили подальший план дій та окреслили головні напрямки подальшої роботи органу в умовах воєнного стану. Очільник району зазначив, що пріоритетним залишається питання зміцнення обороноздатності країни та покращення життя мешканців громади.
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/352423966_1014056783303846_4407329680941098149_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/352368098_1223669625003745_8373256154396152090_n.jpg)