У межах Національної кампанії «Гвардія Наступу» створено 8 добровольчих підрозділів Один з них – «Лють» (бригада Національної поліції України). Це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Два штурмових полки, батальон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. Їхній арсенал містить бронетехніку, артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння. Девіз: «Перетвори свою лють на зброю».
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/thumb-newsSpisok-266x266-aa93.jpg)