Як знизити ризик зараження дітей: – навчити їх регулярно мити руки з милом щонайменше 20 секунд; – навчити їх кашляти й чхати в серветку або згин ліктя; – навчити їх не підходити до хворих ближче, ніж на півтора-два метри; – залишати їх вдома, якщо вони захворіли; – не водити дітей у місця скупчення людей; – вакцинувати від COVID-19 дітей з 12 років; – вакцинуватися самим. Для того щоб вакцинувати дитину 12-17 років від коронавірусної хвороби, батькам достатньо просто записати її до будь-якого пункту чи центру щеплення. Деталі – https://bit.ly/vac_pidlitky
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/825916e5274e9f5b5ec024343bbe42c4.jpg)