9 травня голова РДА Олександр Кайдаш спільно з головою районної ради, міським головою, головою районної ради ветеранів України, військовими та представниками українського козацтва вшанували пам’ять полеглих у роки Другої світової війни. Ювілейний, 75-й День Перемоги пройшов із дотриманням усіх карантинних заходів і без ветеранів. Їх напередодні у день свята вітав голова РДА вдома.
Усіх загиблих у роки Другої світової війни згадали, поклавши квіти до меморіального комплексу «Братьські могили».
Ми щиро вдячні ветеранам Другої світової війни за те, що вони захищали нашу землю!
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/96525856_136902227944909_6964022211829039104_n.jpg)