Сьогодні, ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя боротьбі за свободу, незалежність і гідність українського народу. Ця дата не є офіційним державним святом, проте відзначається як пам’ятна дата вшанування тих, хто відстоював свободу та незалежність України.
Герої — це не лише імена в підручниках. Це наші сусіди, брати, сестри, діти й батьки. Це ті, хто пішов на фронт і не повернувся. Це ті, хто воює просто зараз. Це волонтери, медики, рятувальники, кожен, хто в найтяжчий час вибрав не страх, а дію.
Це день, коли ми згадуємо подвиги наших захисників, які зі зброєю в руках боронять Україну на передовій. Герої — це ті, хто не відступив. Ті, хто стали щитом для держави.
Ми низько вклоняємось пам’яті полеглих і висловлюємо щиру вдячність усім, хто зараз на захисті країни. Ваша мужність — наша надія. Ваш вчинок — це честь, яку носитиме Україна у віках.
Схиляємо голови перед родинами загиблих. Ваш біль — спільний. І ми завжди пам’ятатимемо ціну свободи.
Бережімо один одного.
Підтримуймо наших Героїв.
Слава Героям України!
Слава Україні!