Працювати над безбар’єрністю потрібно не лише в інфраструктурі, а й у комунікації – у змісті, мові та формах подачі інформації. І головне – робити це спільно, адже тільки за умови міжсекторальної взаємодії можливі системні зміни.
Саме таким став основний меседж плану роботи Експертної ради з комунікацій безбар’єрності при Міністерство культури та стратегічних комунікацій України, затвердженого на поточний рік.
Аби допомогти у виконанні амбітного завдання – Експертну раду поповнили нові фахівці з різних сфер, зокрема державного управління та медіа. Раніше до її складу увійшли представники бізнесу, міжнародних і громадських організацій, серед яких і керівниця ГО Безбар’єрність Оксана Збітнєва.
Під час засідання ради МКСК презентувало Комунікаційну стратегію щодо створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Вона розроблена в межах Національної стратегії з безбар’єрності – ініціативи першої леді Олена Зеленська.
Серед пріоритетних напрямів – дослідження громадської думки, моніторинг інформаційного простору, а також визначення ключових проєктів та амбасадорів безбар’єрності в системі виконавчої влади.
З метою реалізації ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.

