На нараді під головуванням начальника РВА Віктора ВОЙТЕНКА з головами територіальних громад району було опрацьовано ряд актуальних питань забезпечення життєдіяльності району та кожної громади зокрема.
Перше питання у порядку денному – стан підготовки до зими. У ході наради було відзначено, що по громадах району рівень готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери становить майже 40%, що відповідає доведеним рекомендаціям.
Під час наради обговорили хід збирання врожаю ранніх зернових культур. Наразі аграріями Красноградщини зібрано понад 92 тис. тонн зернових та зернобобових культур, показник врожайності склав 36,4 ц/га.
Також було розглянуто питання стосовно стану виконання рішень місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Красноградського району, зокрема щодо роботи об’єктів радіаційної, хімічної і біологічної безпеки, нормальна робота яких може бути порушена через виникнення надзвичайних ситуацій (бойових дій).
Начальником РВА були надані доручення з відповідних питань.
Працюємо далі![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450197490_880184790817249_3973856184025302759_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450349364_880184707483924_1405323544861407884_n.jpg)