У порядку денному голови громад прозвітували про результати проведення процедур закупівель вартістю від 1 млн грн та проінформували стосовно напрямів використання коштів державного та місцевого бюджетів, у тому числі вільних залишків місцевих бюджетів, за поточний місяць.
Також обговорили питання, що розглядалися обласною відповідною робочою групою про доцільність проведення Кегичівською селищною радою Красноградського району публічної закупівлі «Капітальний ремонт з влаштуванням системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в приміщенні Комунального закладу «Слобожанський ліцей» Кегичівської селищної ради» та публічної закупівлі «Послуги з проходження медогляду».
Всі вище вказані закупівлі проведені згідно вимог чинного законодавства.
Працюємо далі ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/449844245_879662950869433_8703830596247991357_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/449848485_879662914202770_7630945235725528889_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/449822449_879662874202774_1859116532813778709_n.jpg)