За участі начальника Красноградського РТЦК та СП Олександра Конєва учасниками наради розглянуто ряд питань щодо забезпечення та проведення заходів мобілізації, організації бронювання військовозобов’язаних, звірки з РТЦК та СП тощо.
Акцентовано увагу на посиленні контролю за організацією оповіщення і своєчасного прибуття громадян, які призиваються на військову службу.
За підсумками наради присутнім доручено вжити додаткових заходів з підвищення ефективності виконання мобілізаційних завдань та скоординовано план дій на поточний період.
Разом до Перемоги![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450146329_879707397531655_8065812331953123612_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/450357213_879707330864995_604576753736996437_n.jpg)