Сьогодні начальник Красноградської РВА Віктор ВОЙТЕНКО провів щотижневу нараду з головами територіальних громад
Зокрема, мова йшла про стан утримання вуличних пожежних гідрантів за результатами перевірки джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, проведеної районним управлінням ДСНС в Харківській області.
З метою залучення коштів міжнародних фондів та налагодження ефективної співпраці з міжнародними партнерами голови територіальних громад району обговорили пропозиції щодо основних потреб громад у сфері освіти, охорони здоров’я та бізнесу.
Крім того, у порядку денному наради були розглянуті й інші актуальні питання життєдіяльності громад та району в умовах воєнного стану.
Працюємо далі
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445550859_857239236445138_1770844115468195389_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/444935231_857239199778475_4930816162448586385_n.jpg)