Україна завжди була європейською державою, наш народ — дихав свободою, вся історія його — боротьба за право бути вільними.
Нам не потрібно доводити свою рівність серед європейських народів, але за право самостійно вирішувати свою долю і бути серед тих, хто цінує свободу, мир та право кожного бути Людиною — ми мусимо поборотись.
Об’єднана Європа допомагає нам у цьому: Україна отримує всебічну військову та економічну допомогу, а мешканці європейських країн з перших днів повномасштабного вторгнення РФ прийняли у своїх домівках тисячі українських біженців.
![🇪🇺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/1f1ea_1f1fa.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)