Шановні освітяни, науковці, студенти і школярі, а також батьки наших учнів!
Вітаю всіх з Днем знань!
З новим навчальним роком, який Україна розпочинає у другий рік повномаштабної війни. Не буде традиційних урочистостей 1 вересня. Але буде найголовніше – навчання, буде українська школа, українська освіта.
Основне наше завдання сьогодні – організувати в умовах воєнного стану належний, оптимально безпечний і успішний навчальний процес у кожному навчальному закладі району.
Щиро дякую нашим Захисникам, завдяки мужності яких, діти подовжують вчитися. Герої мужньо стримують ворога, щоб діти вчили правдиву історію України, щоб у них було мирне, спокійне майбутнє.
Всім бажаю витримати всі навантаження. Пам’ятаймо головне: наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє.
З Днем знань!![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
Слава Україні!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)