Під час робочої наради начальник Красноградської РВА Віктор ВОЙТЕНКО акцентував увагу на особливостях святкування цьогорічного Великодня в умовах дії воєнного стану.
Усі розуміють важливість свята та споконвічних традицій, але війна триває і безпекових правил потрібно дотримуватись.
Зокрема, наголосив на необхідності неухильного та суворого дотримання у Великодню ніч комендантської години, яка триває на території Красноградського району з 23:00 год до 05:00 год.
З представниками правоохоронних органів, які забезпечуватимуть у ці дні посилену охорону громадського порядку, були обговорені й інші безпекові питання, аби свято Воскресіння Христового пройшло на теренах Красноградщини спокійно та без надзвичайних подій.
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341318234_1162080721129391_8232659026531449305_n.jpg)