Начальник Красноградської районної військової адміністрації Віктор Войтенко разом з головами громад в режимі онлайн взяли участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних рад, яке відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського 4 березня поточного року.
На засіданні було розглянуто питання щодо безпекової і гуманітарної ситуації на тимчасово окупованих та деокупованих територіях; плану відновлення зруйнованої енергетичної інфраструктури України та з реалізації проєктів з відбудови об’єктів інфраструктури у постраждалих регіонах.
В умовах спротиву повномасштабному вторгненню надзвичайно важливими залишаються соціальні питання, допомога внутрішньо переміщеним особам та захист інших вразливих категорій населення. Особливо актуальним для нашого регіону є питання відновлення критичної та соціальної інфраструктури на деокупованих територіях. Напрямок роботи потребує максимальної злагодженості між органами державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів.
«Наші люди і всі люди світу бачать, що Україна – це потужна держава, суб’єкт. Україна вміє захищати життя. Так маємо діяти й надалі. Збільшувати можливості нашої держави й дуже швидко ухвалювати потужні рішення. Пришвидшувати перемогу», – Володимир Зеленський, Президент України.
Для більш ефективної координації дій ухвалили рішення створити окремий Офіс Конгресу місцевих та регіональних влад. Спільно працюємо заради головної мети – якнайшвидшої Перемоги!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/330782815_1592293467946082_5077474939291891598_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/334742787_886029359331677_7573870992068916896_n.jpg)