У межах Національної кампанії «Гвардія Наступу» створено 8 добровольчих підрозділів Один з них – це «Сталевий кордон» (бригада Державної прикордонної служби України). У лавах підрозділу вже є герої, які захищали кордон з агресором, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку. Для виконання завдань мобільний прикордонний загін має на озброєнні протитанкові й артилерійські розрахунки, групи аеророзвідки та розрахунки ПЗРК. Перші на кордоні, перші в наступі!
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/thumb-newsSpisok-266x266-99f8.jpg)