Зранку, 9 травня, відбулася церемонія покладання квітів з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля меморіального комплексу “Братські могили”.
На захід зібралось чимало містян, які символічно прийшли з фотографіями своїх рідних учасників Другої світової війни.
З 76-ю річницею з Дня Перемоги красноградців привітав голова Красноградської райдержадміністрації Віктор Войтенко.
“Цей день для кожного є найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття гіркоти і болю мільйонів людей у ті страшні, криваві роки війни. Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній, українській землі. Також ми віддаємо шану і нашим сьогоднішнім захисникам, які продовжують боронити Україну. Ми завжди пам’ятатимемо величний подвиг наших Героїв.
Хочеться побажати усім Вам Божого благословення, миру, добра та міцного здоров’я. Нехай у ваших родинах панує злагода та взаєморозуміння, а оселі повняться сімейним теплом та достатком” – слова Віктора Войтенка.
Присутні вшанували пам’ять героїв війни хвилиною мовчання та покладанням квітів. Настоятель Свято-Благовіщенського храму протоієрей Миколай справив панахиду за спочилими.
Ніхто не забутий, ніщо не забуте!
Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/184168940_439336880722431_375771071272105858_n-225x300.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/183488222_439357350720384_8747063949539135472_n-300x300.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/184606037_439336844055768_238039904845337237_n-300x225.jpg)