Шостого січня у Красноградському районному Центру позашкільної освіти відбулось свято присвячене Різдву. Воно було організоване у формі театралізованого з елементами відео-тайму «Святий вечір». Присутніх ознайомили з традиціями святкування, розповіли та на прикладі показали кожну с 12 страв. Всі учасники та гості були захоплені виставою, яку організували керівники. Діти активно брали участь у конкурсах, співали, розповідали колядки та щедрівки.
![](http://rda.lifeweb.pp.ua/wp-content/uploads/2017/01/130120174-300x225.jpg)
![](http://rda.lifeweb.pp.ua/wp-content/uploads/2017/01/130120175-300x225.jpg)