Колектив районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

ПОЛОЖЕННЯ про Красноградський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

Реєстр соціальних послуг Красноградського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 

ПОДІЇ

10.04.2019

Разом до здорового майбутнього

21.05.2018

Співпраця для єдиної мети – заохочення до працевлаштування!

Фахівцями Красноградського районного центру зайнятості разом із фахівцями із соціальної роботи Красноградського районного центру для сім’ї, дітей та молоді на базі Красноградського районного відділу пробації з умовно засудженими проводяться заходи спрямовані на соціалізацію та заохочення до офіційного працевлаштування.  ⇒ читати далі….

ВІЛ/СНІД – виклик людині та людству

Проблема ВІЛ/СНІДу залишається актуальною у наші дні. ВІЛ – інфекція та СНІД сьогодні широко розповсюджуються як в Україні, так і в усьому світі. Щоб захистити себе від цієї небезпечної хвороби, потрібні знання. Саме для поглиблення знань та розуміння проблем, пов’язаних з ВІЛ/СНІДом, 15 травня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Красноградського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі лікаря – інфекціоніста кабінету «Довіра» Красноградської центральної лікарні Пульної Н.М. було проведено відео-лекторій та бесіду з молоддю, яка перебуває на обліку Красноградського районного відділу з питань пробації Харківської області щодо профілактики та боротьби з розповсюдження ВІЛ – інфекції та СНІДу.   ⇒ читати далі….

23.04.2018

Попередження торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих, перенаправлення та надання їм допомоги

18 квітня 2018 року представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні проводив тренінг для фахівців із соціальної роботи. Також були присутні представники громадських молодіжних організацій, центрів, волонтери. Тема та мета тренінгу: «Ідентифікація постраждалих від торгівлі людьми та надання їм допомоги».   ⇒ читати далі….

17.04.2018

Співпраця для єдиної мети – заохочення до працевлаштування! 

Фахівцями Красноградського районного центру зайнятості разом із фахівцями із соціальної роботи Красноградського районного центру для сім’ї, дітей та молоді на базі Красноградського районного відділу пробації з умовно засудженими проводяться заходи спрямовані на соціалізацію та заохочення до офіційного працевлаштування.  ⇒ читати далі….

14.03.2018

Ознаки складних життєвих обставин

15.02.2018

Про соціальний супровід неповнолітніх, які відбувають покарання та звільнені з місць позбавлення волі

09.01.2018

8 січня 2018 року, настоятель Свято- Благовіщенского храму протоієрей Миколай відвідав діток з обмеженими фізичними можливостями, привітав їх з Різдвом Христовим та передав подарунки. Красноградський районний центр соціальних служб для сім ‘ї, дітей та молоді висловлює щиру подяку отцю Миколаю за небайдужість та чуйність!!!!

12.09.2017

Проведені начання для прийомних батьків

02.08.2017

Нова соціальна послуга “Патронат” в Україні

Сімейний патронат допомогає дятям, які втратили батьків, або їх батьки чи особи, які їх замінюють, не виконують своїх батьківських обов’язків в наслідок різних причин.   ⇒ читати далі….

25.05.2017

Тиждень планування сім’ї

В рамках Міжнародного дня сім’ї та Тижня планування сім’ї Красноградським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 15 по 20 травня проводився ряд заходів щодо збереження репродуктивного здоров’я, безпечного материнства та відповідального батьківства.    ⇒ читати далі….

11.05.2017

Проведення круглого столу «Механізм взаємодії суб’єктів соціальної роботи з різними категоріями населення»

З метою забезпечення організації виконання Порядку взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями та особами, які опинилися у складних життєвих обставинах, Красноградським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 4 травня 2017 року було проведено засідання круглого столу на тему: «Механізм взаємодії суб’єктів соціальної роботи з різними категоріями населення».  ⇒ читати далі….

ÕÕÕ

Участь у тренінгу на базі ХЦСССДМ

На базі Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 28.04.2017 р. проводився тренінг  “Управління конфліктами у роботі з клієнтами”  для психологів та фахівців із соціальної роботи.

Під час тренінгу з учасниками були проведені: методика «Пізнання себе та ближнього»,  проективна методика «Дощ»,  методики релаксації та арт-терапії, робота в групі з кінетичним піском. На тренінгу розглядалися механізми впливу на здатність ефективно працювати з клієнтами, які перешкоджають своєму особистісному зростанню та позитивній динаміці. Навчено технікам уважного вислуховування співрозмовника, візуалізації проблем та цілей, боротьби з негативними думками та профілактиці професійного вигорання.⇒ читати далі….

28.04.2017

26 січня 2016 року Верховною радою прийнятий Закон України, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми”, який регламентує функціонування патронатнатної сім’ї.

Навіщо потрібні патронатні сім’ї?

Сімейний патронат допомагає дітям, які втратили батьків, або чиї батьки чи особи, що їх замінюють, не здійснюють своїх батьківських обов’язків унаслідок різних причин. ⇒ читати далі….

 18.04.2017

Убивча пристрасть до екстремальних «селфі»

В українських ЗМІ з’явилися відомості про частоту нещасних випадків, що сталися через спроби знятися в екстремальних умовах або на незвичайному тлі. Як виявилося, з цієї причини загинуло більше людей, ніж через таких поширених в деяких точках світу випадків, як напад акул. Так, на сьогоднішній день відомо про смерть 8 осіб, на яких напали морські хижаки, а число трагедій серед любителів «селфі» досягло 12-ти.

У травні 2014 року в штаті Колорадо розбився легкомоторний літак. Сталося це тому, що через чотири хвилини після зльоту 29-річний льотчик вирішив зробити «селфі». Літак втратив управління і впав на землю. Пілот і пасажири загинули.  ⇒ читати далі….

13.04.2017

  Плідна співпраця – запорука подальшого успіху!

В рамках популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, проводиться профілактична робота фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із підрозділом  Красноградського районного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. Один із таких заходів відбувся 11 квітня 2017 року на тему: «Переваги здорового способу життя.       ⇒ читати далі….

ÕÕÕ

 Молоді за здоровий спосіб життя

В рамках популяризації здорового способу життя серед учнівської та студентської молоді Красноградського району продовжується проведення просвітницьких заходів у ЗОШ та вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації фахівцями РЦСССДМ та лікарями Красноградської ЦРЛ.

Одну із таких зустрічей,  на базі  Красноградського  технікуму механізації сільського господарства ім. Ф.Я.Тимошенка, не оминув своєю увагою голова Красноградської державної адміністрації Євген Третяков. Під час виступу, Євген Андрійович наголосив про важливість головних життєвих цінностей, усвідомлення наслідків шкідливого способу життя, побудову життєвих планів та перспектив.     ⇒ читати далі…

ÕÕÕ

Буде здоров’я – решта все додасться

Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до здорового способу життя, відзначається щороку 7 квітня.

Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи соціального захисту населення. Профілактика та увага до нашого власного здоров’я  є основною метою заходів, які проводяться у масштабі всієї держави та на рівнях областей, районів та міст України.

В рамках  Всесвітнього дня здоров’я   Красноградський районний центр соціальних служб для сім`ї дітей та молоді разом з соціальними партнерами, а саме: лікарями Красноградської ЦРЛ та викладачами учбових закладів району проводять просвітницьку діяльність як цикл зустрічей «Молодь за здоровий спосіб життя» з учнями ЗОШ та студентами навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.    ⇒ читати далі…