04 грудня 2023 року під керівництвом начальника Красноградської районної військової адміністрації Віктора ВОЙТЕНКА відбулася робоча нарада, участь у якій взяли начальник Наталинської сільської військової адміністрації, голови територіальних громад району, представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а також керівники позаштатних постійно діючих військово-лікарських комісій.
На нараді обговорили питання проведення мобілізації в умовах воєнного часу, основні проблемні питання, які виникають у ході виконання заходів правового режиму воєнного стану та інші питання обороноздатності. Спільно напрацювали конкретні заходи для підвищення ефективності мобілізаційних процесів.
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407916981_743311701171226_4763960949556468459_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408076352_743311637837899_7492930765111153904_n.jpg)
![](https://krasnogradrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407911279_743311551171241_1509963389299217528_n.jpg)