В адмінмежах об’єднаних громад Харківщини ініціюють створення понад 20 військових адміністрацій

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Він наголосив, що для оперативної координації відновлювальних процесів на деокупованих територіях на місцях мають бути керівники, які продемонстрували патріотизм та в найскладніші часи окупації працювали на благо українців.

“Ініціюємо створення понад 20 військових адміністрацій в адмінмежах об’єднаних громад Харківщини. Насамперед мова йде про громади, де є або були активні бойові дії, та деокуповані населені пункти. Розглянули кандидатів як серед чинних голів, так і тих, хто гідно зарекомендував себе протягом часу повномасштабного вторгнення”, – розповів Олег Синєгубов.

Ці та інші нагальні питання були предметно обговорені із віцепрем’єркою Іриною Верещук на засіданні Координаційного штабу.

За словами начальника ХОВА, розмінування, відновлення критичної інфраструктури, забезпечення гуманітарною допомогою та евакуаційні заходи, – першочергові завдання.

“Провели нараду із волонтерською спільнотою Харківщини. Дуже важливо координувати зусилля та рівномірно розподіляти допомогу, в тому числі і щодо евакуації. Вкотре дякую волонтерському руху Харківщини за активність та небайдужість”, – зазначив Олег Синєгубов.