Запрошуємо громадські об’єднання, релігійні, благодійні організації, творчі спілки, професійні спілки та їх об’єднання, асоціації, організації роботодавців та їх об’єднання, недержавні засоби масової інформації, інші непідприємницькі товариства та установи, легалізовані відповідно до законодавства (інститути громадянського суспільства) стати учасниками установчих зборів громадської ради при  Красноградській районній державній адміністрації.

Кількісний склад громадської ради при Красноградській районній державній адміністрації становитиме 10 осіб.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах  та кандидатури яких подані інститутами громадянського суспільства.

Установчі збори з формування складу громадської ради при Красноградській районній державній адміністрації відбудуться 10 серпня 2020 року. Початок зборів о 10:00. Реєстрація учасників починається о 09:30.

Місце проведення установчих зборів – конференц зала Будинку ради (ІІІ поверх), за адресою: м. Красноград, вул. Соборна, 58а.

До складу громадської ради при Красноградській районній державній адміністрації можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території України, та, які не менше шести місяців до дати оприлюднення повідомлення про формування складу громадської ради провадять свою діяльність, реалізують свої проєкти у сфері, пов’язаній з діяльністю Красноградської районної державної адміністрації, що підтверджується інформацією про результати діяльності інституту громадянського суспільства, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

  1. Прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  2. Заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України“Про захист персональних даних”, підписана ним особисто;
  3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);
  4. Відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проєкти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення повідомлення про формування складу громадської ради;
  5. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;
  6. Мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;
  7. Фото делегованого представника інституту громадянського суспільства, а також посилання на офіційний веб-сайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

Заяви інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника подаються у паперовому вигляді. Інші документи надсилаються в електронному вигляді.

Делегований представник інституту громадянського суспільства може подати до ініціативної групи копії документів, що підтверджують освітній та професійний рівень, досвід роботи (за наявності).

Документи приймаються до 13 липня 2020 року включно.

Звертатись за адресою: м. Красноград, вул. Соборна, 58-А, каб. 18.

Час роботи: понеділок-четвер – з 08.00 до 17.15, п‘ятниця – з 08.00 до 16.00. Обідня перерва – з 12.00 до 13.00. Субота та неділя – вихідні.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування складу громадської ради:

Сах Ігор Васильович – керівник апарату районної державної адміністрації;

Чистікова Людмила Миколаївна – головний спеціаліст сектору фінансово-господарського забезпечення;

Ободовська Тетяна Василівна – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців;

Мусатова Ніна Вікторівна – голова ради Красноградської районної організації ветеранів України (за згодою);

Копитько Андрій Анатолійович – директор телерадіокомпанії Красноградщини «Центр» (за згодою);

Пеліпейченко Наталія Миколаївна – голова Красноградської міської громадської організації «Рідне місто» (за згодою).

Відповідальна особа: Чистікова Людмила Миколаївна, 7-11-68, ел.адр. chistikova82@ukr.net.

 

Голова ініціативної групи                                        Ігор САХ