21 вересня відбулося одне з найулюбленіших свят краян – День міста та День визволення району.

Стартом святкування стало феєричне шоу стронгменів на Малій площі міста.

Вперше на Красноградщині відбулося видовищне дійство у форматі Богатирських ігор. Виступаючими стали наші земляки, діючі Чемпіони та переможці Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги» – Андрій Ананьєв та Андрій Шатулін. Також почесними гостями заходу були Олександр Дубовий – віце-президент Федерації найсильніших атлетів України та перетягування канату, стронгмени Дмитро Іголкін ( м.Ровеньки, Луганська обл.) та Максим Рябухін ( м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).
Захід зібрав чималу кількість глядачів та вболівальників. Показові виступи та шоу силового екстриму від спортсменів змусили відчути емоційне піднесення та гордість за Красноградщину.
Євген Третяков привітав всіх зі святом, висловив всої враження та подяку хлопцям, а також наголосив, що буде й надалі працювати в напрямку розвитку даного виду спорту в районі та підтримувати спортсменів.
Даний захід відбувся за ініціативи та підтримки очільника району. 

Паралельно Богатирським іграм, на Центральній площі міста, розпочала свою роботу виставка-ярмарк виробів декоративно-прикладного мистецтва «Золота осінь Красноградщини». Цьогоріч відбувся і конкурс пирогів, по завершенню якого визначили переможців.
Всіх порадувала й демонстрація строїв ХІХ-ХХ століття із колекції етнографа Майі Ернст (м. Дніпро) та сучасного одягу із колекції театру моди «Fashion Mix» (керівник Надія Хомович).
По-іншому підійшли й до локації святкової концертної програми, яка вперше відбулася на майданчику біля міського фонтану.
Поціновувачі етнічної музики мали можливість насолодитися виступом гурту RiverLand з програмою «Етно вимір».
Особливістю святкового дня стали яскраві фотозони, які радували мешканців міста та району.

Фотолокація “Веселкова зона”, яка була створена за підтримки Євгена Третякова, буде і надалі продовжувати радувати місцевих мешканців.
Вже ввечері, з головної сцени, Голова райдержадміністрації привітав містян та гостей свята, а також провів урочисту церемонію нагородження.
На День міста, 19 вересня, у районі народилася одна дитина: у сім’ї Бондаренків відбулося щасливе поповнення. Тож, з нагоди свята, Євген Третяков привітав родину та вручив сертефікат на 3000 гривень.

Чудовим завершенням дня став святковий феєрверк від керманича району, після якого відбулася святкова дискотека.
Євген Третяков вислолює велику вдячність всім, хто долучився до організації та проведення всіх заходів, які відбулися цього дня.