Про це повідомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Антоніна Турова на апаратній нараді, яка відбулася 20 травня поточного року під головуванням першого заступника голови Валерія Кицюка.

Доповідач також проінформувала про проведення у районі 21 травня ЗНО-2019 з математики, в якому візьмуть участь учні з 5 районів.  Також 23 травня поточного року буде проведено ЗНО-2019 з української мови. А з 03 червня розпочинають свою роботу табори з денним перебуванням.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Гонтар зазначила на необхідності запровадження та розвитку в районі послуг раннього втручання, з метою надання підтримки родинам, які виховують дітей з порушеннями  розвитку, запобігання відмові батьків від дітей з психофізичними порушеннями та потраплянню їх в інтернатні заклади.

На нараді також обговорили питання встановлення огорожі уздовж автошляху по вул. Полтавській у центрі міста.  Перший заступник голови райдержадміністрації звернувся до міської ради з проханням розробити проект, розрахувати вартість робіт та обладнати відповідну огорожу.

На нараді обговорили й інші актуальні питання життєдіяльності міста та району.