Правова освіта населення

 

 

Громадська рада

 

Доступ до публічної інформації

 

Дозвільний центр

 

Центр надання

адміністративних послуг

 

Соціально-економічний розвиток

 

Статистичний бюлетень

 

Про очищення влади

 

П О Ш У К

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 GISMETEO: Погода по г.Красноград

 

 

 

Правова освіта населення

 

Подолання деформації правової свідомості та створення умов для підвищення рівня правової культури населення, активної і свідомої участі громадян у здійсненні реформи є сьогодні першочерговим завданням суспільства і держави на шляху розбудови в Україні громадянського суспільства і правової держави.

Проблема розбудови громадянського суспільства, демократичної правової держави є безпосередньо пов'язаною із розвитком правової свідомості і правової культури. Саме правова культура та правове виховання населення є соціальною гарантією дії верховенства правового закону в суспільстві.

Проблема правової свідомості, культури та правової освіти на даний час вельми актуальна, а необхідність її дослідження безпосередньо випливає із конституційного проголошення України правовою державою. Це обумовлює потребу в неухильному зростанні і досягненні високого рівня правової освіти кожного громадянина, кожної посадової особи, кожного державного службовця і, особливо, професійних юристів, на яких припадає головна робота у законотворчості і застосуванні права. Лише тоді рівень правової культури населення досягне найвищого щабля розвитку, лише тоді кожен громадянин держави відчує власну приналежність до правового життя країни, буде активним учасником правового процесу і матиме змогу самостійно аналізувати чинне законодавство, відзначаючи його здобутки і недоліки.

 

ПРОГРАМА ПРАВОВОЇ ОСВІТИ НАСЕЛЕННЯ КРАСНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ НА 2013-2015 РОКИ

 

 

2014

 

Розпорядження №33 від 24 січня 2014 року "Про затвердження основних заходів із забезпечення виконання Програми правової освіти населення Красноградського на 2013-2015 року"

 

 

2013

 

Розпорядження №627 від 16 грудня 2013 року "Про внесення змін до складу районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення"

Розпорядження №518 від 25 жовтня 2013 року "Про затвердження плану заходів щодо участі Красноградського району у проведенні у 2013 році Всеукраїнського тижня права"

Розпорядження №433 від 16 вересня 2013 року "Про внесення змін до складу районної міжвідомчої координаційно - методичної ради з правової освіти населення"

 

 

План роботи  районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на 2013 рік

____________________________________

07 листопада 2013 року відбулося засідання Красноградської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання було розглянуті питання: «Про доручення голови обласної державної адміністрації за підсумками селекторної наради від 11.10.2013 з питання роботи районних міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення», «Про вивчення позитивного досвіду роботи міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення Сумської області»; «Про затвердження плану заходів щодо участі Красноградського району у проведенні у 2013 році Всеукраїнського тижня права», «Про програма правової освіти населення Красноградського району на 2013-2015 роки».

ПРОТОКОЛ № 5 засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

 

____________________________________

    10 жовтня 2013 року відбулося засідання Красноградської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання було розглянуті питання: «Про проведення тижня правової освіти населення в Красноградському районі», «Розгляд та обговорення рекомендацій Харківської обласної МКМР з правової освіти населення»; «Про вжиті заходи з метою запобігання та профілактики правопорушень серед молоді та неповнолітніх».

ПРОТОКОЛ № 4 засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

____________________________________

    21 червня 2013 року відбулося засідання Красноградської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання було розглянуті питання: «Реалізації Закону України «Про рекомендації Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення стосовно правоосвітньої роботи Інспекції з питань захисту прав споживачів у Харківській області», «Аналіз звернень з питань захисту прав споживачів які надходили до загально відділу Красноградської міської ради»; «Аналіз судової практики з питань захисту прав споживачів»; «Про стан реалізації Закону України «Про безоплатну правову допомогу» з питань захисту прав споживачів».

ПРОТОКОЛ № 3 засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

_______________________________________

    15 березня 2013 року відбулося засідання Красноградської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання було розглянуті питання: «Про стан правопорушень в районі серед неповнолітніх. Профілактична робота з неповнолітніми, схильними до девіантної поведінки», «Про роботу Красноградського районного управління юстиції та структурних підрозділів щодо роз’яснення норм чинного законодавства України через засоби масової інформації»; «Правове виховання дітей дошкільного віку, як необхідна складова створення системи безперервної правової освіти і виховання нового покоління громадян України»; «Про стан реалізації Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

ПРОТОКОЛ № 2 засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

_______________________________________________

    10 січня 2013 року відбулося засідання Красноградської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання було затверджено План роботи РМКМР на 2013 рік.

ПРОТОКОЛ № 1 засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

_______________________________________________

 

    2012

 

    Звіт про хід виконання Національної програми правової освіти населення на 2010-2012 роки

 

    Звіт про проведення уроку доброти серед загальноосвітніх навчальних закладів району

 

Звіт про проведення Всеукраїнського тижня права

 

План роботи  районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на 2012 рік

 

Розпорядження №177 від 24 квітня 2012 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 08.07.2011 № 275 «Про районну міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти населення»"

 

ПРОТОКОЛ № 2 засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

ПРОТОКОЛ № 1 засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

 

2011

 

Розпорядження №352 від 15 серпня 2011року "Про затвердження основних заходів із забезпечення виконання Програми правової освіти населення Красноградського району на 2011-2012 роки" та додаток

Розпорядження №275 від 08 липня 2011року "Про районну міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти населення"

План роботи  районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

ІНФОРМАЦІЯ Про діяльність в напрямку правової освіти населення протягом ІІ кварталу 2011 року

 

ПРОТОКОЛ № 1 засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

ПРОТОКОЛ № 2 засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

ПРОТОКОЛ № 3 засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

ПРОТОКОЛ № 4 засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

 

 

***

 

Нормативно-правова база

 

Витяг із Конституції

 

Конвенція ООН про права дитини

 

Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод

 

Закон України «Про охорону дитинства»

 

Закон України «Про попередження насильства у сім’ї»