УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №545/2016 “Про першочергові заходи з розвитку місцевого самоврядування в Україні на 2017 рік”

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 р. № 333-р «Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні»

Презентаційний матеріал “Децентралізація влади. Реформа місцевого самоврядування”

Презентаційний матеріал “Концепція реформи місцевого самоврядування та проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)”

Презентація “Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”

Розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації № 208 від 20.05.2014 “Про затвердження Плану заходів з питань організації обговорення змін до Конституціїї України щодо децентралізації державної влади”

Розпорядження №412 від 17 жовтня 2015 року “Про затвердження складу Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад у новій редакції”

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Реформа децентралізації влади в Україні

 

***

12.01.2017

Об’єднання громад – це збільшення бюджетів і можливість самостійно приймати рішення

На цьому наголосив голова райдержадміністрації Євген Третяков під час проведення зборів адміністративно-господарського активу району, які відбулися 11 січня поточного року.

В умовах децентралізації влади передбачено більшу передачу повноважень і ресурсів на рівень територіальних громад. Про особливості реформування галузей освіти та охорони здоров’я проінформували начальник відділу освіти райдержадміністрації Антоніна Турова та головний лікар Центральної районної лікарні Олександр Колодяжний.  детальніше…

***

23.11.2016

Непростий шлях до змін

В рамках “Децентралізаційного марафону 2016” в Наталинській сільській раді було проведено інформаційну зустріч за участі консультантів Харківського регіонального відділення Асоціації міст України. Серед присутніх також були голова райдержадміністрації Є. Третяков, голова районної ради В. Птишник та сільські голови.

Зустрічі відбуваються у формі виступів і дискусій. Представників органів місцевого самоврядування здебільшого цікавлять соціальні наслідки об’єднання громад: чи загарожує це закриттям об’єктів соціальної сфери, скороченням робочих місць тощо.   детальніше…

***

07.11.2016

Варіанти об’єднання громад району

Сьомого листопада відбулася нарада з питань децентралізації шляхом утворення спроможних об`єднаних територіальних громад у Красноградському районі за участі голови районної державної адміністрації Євгена Третякова та голови районної ради Володимира Птишника, членів робочої групи та представників громадськості.

На нараді були обговорені три варіанти розвитку подій з об’єднання громад у районі    детальніше…