КОНЦЕПЦІЯ  РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

 

Графіки прийому громадян

 

Плани роботи адміністрації

 

Громадська рада

 

Безоплатна правова допомога

 

Доступ до публічної інформації

 

Дозвільний центр

 

Центр надання

адміністративних послуг

 

Спостережна комісія

 

Захист персональних даних

 

Регуляторна діяльність

 

Роз'яснення,

юридичні консультації

 

Соціально-економічний розвиток

 

Статистичний бюлетень

 

Про очищення влади

 

П О Ш У К

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 GISMETEO: Погода по г.Красноград

 

 

 

  

Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

 

Розпорядження  №190 від 14 травня 2013 року "Про затвердження плану заходів щодо організаційного забезпечення обговорення та роз’яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні"

 

НОВИНИ

 

Триває обговорення проекту Концепції

 

У Красноградській районній державній адміністрації проходять заходи з обговорення реформи системи місцевого самоврядування в рамках проекту Концепції реформування та територіальної організації влади в Україні.

Черговий семінар-нарада пройшов на базі Красноградської міської ради. В його роботі взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Катерина Єніна, міський голова Володимир Максим, голови постійних депутатських комісій міської ради, члени виконавчого комітету, представники громадських організацій та ЗМІ.   детальніше...

 

***

 

Патріотичне ставлення до проблем громади

забезпечують органи самоорганізації населення

 

Стало доброю традицією проводити спільні семінари Красноградської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району. У минулому році такий семінар відбувся на базі Красноградської міської ради. Він стосувався питання організації роботи виконавчого комітету.

За ініціативи голови райдержадміністрації Романа Квартенка, в районі приділяється багато уваги питанню створення Асоціацій органів самоорганізації населення, одним із кроків до впровадження цього пріоритетного напрямку діяльності стало проведення виїзного семінару-наради    детальніше...