Графіки прийому громадян

 

Плани роботи адміністрації

 

Громадська рада

 

Безоплатна правова допомога

 

Доступ до публічної інформації

 

Дозвільний центр

 

Центр надання

адміністративних послуг

 

Регуляторна діяльність

 

Роз'яснення,

юридичні консультації

 

Соціально-економічний розвиток

 

Статистичний бюлетень

 

Про очищення влади

 

П О Ш У К

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 GISMETEO: Погода по г.Красноград

 

 

 

8.04.2011

Районна СЕС інформує:

 

Лабораторіями Красноградської райСЕС з 04.04.11р. по 08.04.11р. проведено дослідження питної води шахтних колодязів суспільного користування. Всього досліджено 94 проби питної води, 45 проб не відповідали вимогам по вмісту нітратів. Не відповідала вимогам питна вода з шахтних колодязів, розміщених на територіях Піщанської, Попівської, Кирилівської , Октябрської, Петровської, Соснівської, Мартинівської, Хрестищанської, М.Комишуватської сільських рад . По кожному випадку не відповідності питної води вимогам винесено Постанови про застосування адміністративно-запобіжних заходів на ім’я голів вказаних сільських рад. Згідно цих постанов, використання води з вказаних шахтних колодязів суспільного користування – заборонено до проведення профілактично-оздоровчих заходів та профілактичної дезінфекції з повторним відбором проб води.

***

07-08 квітня 2011 року на території Краснорадського району проведено виїзні міжрайонні (м.Лозова) курси підвищення кваліфікації фахівців у сфері цивільного захисту, в якому вязи учать 20 представників підприємств, установ та організацій різних форм власності.

Навчання пройшли категорії:

- керівники управління комплексними обєктовими навчаннями (комплексними обєктовими тренуваннями)

- командири рятувальних ланок.

***

07 квітня 2011 року затверджено заступником голови районної державної адміністрації – головою районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій План організаційних і практичних заходів Красноградської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, управлінь, відділів, підприємств, установ та організацій щодо запобігання виникненню лісових пожеж на території району протягом пожежонебезпечного періоду 2011 року.

***

06-07 квітня 2011 року відбулося тренування з питань територіальної оборони на території Красноградського району, яке очолив голова районної державної адміністрації Микола Муригін. В тренуванні взяли участь основні підприємства району та посадові особи районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування у повному складі.

В ході тренування опрацьовані питання захисту основних обєктів району від злочинних посягань та забезпечення життєдіяльності населення особливий період.

 Результати тернування засвідчили про повну готовність основних підприємств району, органів державної влади та місцевого самоврядування до виконання завдань.

***

06 квітня 2011 року в спортивному залі ДЮСШ відділу освіти відбулися змагання з баскетболу серед юнаків в залік районної Спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а. та профліцею. У змаганнях взяли участь 3 команди. В результаті   боротьби 1 місце виборола команда Красноградського коледжу Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди, срібна нагорода у команди Красноградського технікуму механізації сільського господарства, бронзовим призером стала команда Красноградського медичного коледжу.

 

 

7.04.2011

 

07 квітня  2011 року відбулося засідання штабу з організації та контролю за проведенням в районі  весняної акції з прибирання  та приведення  в належний санітарний стан  територій населених пунктів та прилеглих  до них територій.  детальніше....

 

***

Спортивні новини

 

З 02 по 04 квітня 2001 року в м. Харкові на базі Харківського вищого спортивного училища проводився Відкритий чемпіонат області з важкої атлетики серед юніорів віком до 20 років.  детальніше....

 

***

У Красноградському районі  з робочою поїздкою побував  голова Харківської обласної ради Чернов С.І. він ознайомився з ходом проведення будівельних робіт нового корпусу ЗОШ №1 ім. О.Копиленка, а також відвідав заміський табір «Дружба».

 

 

"День села" пройшов у селі Миколо-Комишувата Красноградського району.

 

06 квітня 2011 року відбувся черговий День села, який пройшов у селі Миколо-Комишувата Красноградського району. Проведення цього заходу   дає змогу владі  прозвітувати перед  територіальною громадою про зроблене, намітити перспективи подальшого розвитку,  говорити про проблеми.  детальніше....

 

6.04.2011

 

06 квітня 2011 року голова Красноградської районної державної адміністрації М.Муригін провів особистий прийом громадян, на який звернулося 16 мешканців району. Порушувалися питання щодо повернення заощаджень по вкладам «Ощадбанку», благоустрою міста, утилізації стихійного сміттєзвалища по вул. Павлова на території міста Краснограда, надання житла багатодітній родині, працевлаштування молоді, щодо виготовлення проекту землеустрою на землю для ведення особистого підсобного господарства, можливості ремонту будинку інваліду І групи Великої Вітчизняної війни.

***

05 квітня 2011 року у районному Будинку культури розпочався районний фестиваль дитячих колективів художньої самодіяльності «Таланти третього тисячоліття». У фестивалі взяли участь 18 колективів загальноосвітніх навчальних закладів Красноградського району. Продовження фестивалю відбудеться на наступному тижні.

За результатами будуть визначені найкращі виконавці фестивалю з кожного жанру, а також переможці у різних номінаціях.

 

 

 

 

5.04.2011

 

За даними управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Станом на 04.04.2011 року Красноградський район розпочав весняно – польові роботи.

 

На сьогодні підживлено 81% озимих культур - 10903га .

86 % знаходяться в доброму та задовільному стані. Підживленні багаторічні трави – 2015 га (78,6 %) ; волога прикрита на площі –44388 га (100 %); забороновано багаторічних трав – 2562 га (100 %); забороновано посівів озимих культур – 10178 га (61 %).

На сьогодні для успішного проведення весняно – польових робіт у нас є достатньо ресурсів і техніки. За три місяці поточного року сільськогосподарськими підприємствами Красноградського району придбано нової техніки на 8,3 млн. грн.

***

04 квітня 2011 року у великій залі районної державної адміністрації відбулася зустріч з випускниками району 2011 року з метою зацікавлення і відбору талановитої молоді для подальшого залучення до державної служби.

В зустрічі взяли участь керівник апарату райдержадміністрації К.Єніна,  працівники райдержадміністрації та представник студентської молоді Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України О.Коваленко, студент V курсу.

В ході  зустрічі троє її учасників виявили бажання  взяти участь в Х Олімпіаді школярів  східного регіону  України під гаслом: «Обираю професію державного службовця»

 

 

4.04.2011

 

04 квітня 2011 року у великій залі районної державної адміністрації відбувся семінар для працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у якому взяли участь голова районної ради К.Фролов, керівник апарату райдержадміністрації К.Єніна, керуюча справами районної ради В.Щепіна з порядком денним:

 

1. Про зміни категорій населенного пункту та його назви.

2. Про основні положення Закону України «Про доступ до публічної інформації».

3. Про основні засади запобігання і протидії корупції відповідно до чинного законодавства.

 

На семінар були запрошені керівники структурних підрозділів та відділів районної державної адміністрації, заступники міського голови, сільські голови, секретарі міської та сільських рад Красноградського району, працівники органів виконавчої влади, керівники підприємств житлово-комунального господарства.

***

02 квітня 2011 року на території населених пунктів Красноградського району проведено черговий суботник з благоустрою в рамках щорічної акції «За чисте довкілля».

У заході взяло участь 3245 мешканців району. Були впорядковані прибудинкові території загальною площею 28,8 тис.м2, приведені у належний стан сквери міста і сіл 6/185 од/тис.м2 та парки міста і сіл 3/94,5 од/тис.м2, приведені у санітарний стан місця почесних поховань, кладовища на території району, вивезено сміття 134 м3, розпочато ліквідацію 15-ти несанкціонованих звалищ на території району.

 

 

1.04.2011

 

1 квітня 2011 року відбулася робоча поїздка голови Красноградської районної адміністрації М.Муригіна на АТЗТ «Красноградський м’ясокомбінат».

 

 

Нещодавно тут відбулися зміни в керівництві комбінату. Очільник району зустрівся з новим директором Андрієм Сіденком, який познайомив з перспективами розвитку підприємства та станом справ на ньому. Відмічається позитивна тенденція: Красноградський м’ясокомбінат повністю розрахувався з боргами по внесках до Пенсійного фонду та бюджету. Тут відновлено теплопостачання, світло. Готовий до прийняття продукції забійний цех. Як зазначила заступник директора Л.Залімська, потужність Красноградського мясокомбінату на сьогодні складає 2-2,5 тон ковбасних виробів на добу.

Свою першу продукцію на відновленому виробництві інвестори планують виробити влітку.

Зараз на комбінаті проводиться благоустрій території в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

 

Районна СЕС інформує:

 

Після проведення - профілактично – оздоровчих заходів на дільниці комунального водогону хірургічного корпусу Красноградської ЦРЛ, трьохкратного бактеріологічного обстеження працівників полового відділення, позачерговий медичний огляд, заключної дезінфекції, відновлена робота пологового відділення Красноградської ЦРЛ з 02.04.11р. .

З 28.03 по 01.04.2011р. фахівцями рай СЕС проведена рейдова перевірка об’єктів з питання виконання Розпорядження Красноградської районної державної адміністрації № 118 від 18.03.11р. «Про проведення в Красноградському районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». В ході перевірки за незадовільний санітарно – гігієнічний стан прилеглих територій накладено штраф на 15 осіб. 

***

1 квітня 2011 року у малому залі засідань районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей при Красноградській райдержадміністраці, яку очолює перший заступник голови районної державної адміністрації А.Мужевський.

 На комісію винесені питання щодо надання дозволу на оформлення договору дарування частини квартири на ім’я малолітньої дитини, надання дозволу опікуну діяти від імені малолітнього підопічного при оформленні спадщини за законом на частину квартири після смерті батьків малолітнього, встановлення днів та годин спілкування між батьком та його малолітнім сином, позбавлення батьківських прав по відношенню до неповнолітніх дітей.

 

Красноградщина: події та факти

 

Протягом тижня відбулися особисті та виїзні прийоми голови районної державної адміністрації та його заступників:

28.03.11 - заступник голови районної державної адміністрації В.Захожай здійснив особистий прийом, звернулося троє громадян щодо надання матеріальної допомоги на лікування та ремонту м’якої покрівлі багатоповерхових будинків.

01.04.11 - керівник апарату районної державної адміністрації К.Єніна здійснила особистий прийом громадян, звернулося двоє громадян щодо вирішення спірного питання земельних меж домоволодінь у с.Берестовенька та с.Піщанка.

 

31.03.2011

 

31 березня 2011 року у районному Будинку культури відбулася перша гра районної ліги КВК серед команд «Тет-а-тет» Красноградського технікуму механізації сільського господарства та «Адамові діти» Красноградського медичного коледжу.

 

 

У цьому заході взяв участь голова Красноградської районної державної адміністрації М.Муригін, який очолив жюрі фестивалю.

Проведення фестивалю на передодні Дня сміху додало прекрасних емоцій вболівальникам обох команд. До речі, відновлення гри КВК в районі - ініціатива голови М.Муригіна, адже традиції Красноградського клубу в студентській та учнівській лізі повинні зберігатися та примножуватися.

***

31 березня 2011 року у залі засідань районної державної адміністрації відбулося засідання  надзвичайної протиепізоотичної комісії, яку провів заступник голови районної державної адміністрації В Захожай.  Темою засідання  було питання посилення заходів щодо попередження занесення збудника африканської чуми свиней на територію району.  детальніше....

 

30.03.2011

 

30 березня 2011 року голова районної державної адміністрації М.Муригін провів засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

На комісію були винесені питання щодо ремонту житла, придбання ортопедичного корсету для  малолітньої дитини, постраждалої внаслідок аварії на ЧАЕС, покращення матеріального стану малозабезпеченої родини, виділення земельної ділянки на території Наталинської  сільської ради, проведення опалення в приміщенні поштового відділення зв’язку та бібліотеці с.Попівка,  вирішення проблеми дренажної системи по вул. Зарічній у с. Попівка,  можливості замовлення проектної документації на підведення газу до приватного будинку в с.Ленінське Кобзівської сільської ради, про надання допомоги в придбанні ліхтарів вуличного освітлення та ремонту спортивної зали в приміщенні клубу  с.Попівка.

За результатами засідання складено протокольне рішення та надані відповіді щодо порушених питань.

***

Красноградською міською радою в рамках підготовки до 280-річчя з Дня заснування міста Краснограда започатковано проведення культурно-мистецької акції «Красноградські асамблеї». Березневі зустрічі присвячені народним майстриням Красноградщини.  детальніше....

***

29 березня 2011 року голова районної державної адміністрації М.Муригін побував з робочою поїздкою у Краснорадському районному центрі зайнятості.

Очільник району познайомився з роботою структурних підрозділів установи, провів зустріч з трудовим колективом. На ній обговорювалися актуальні аспекти соціально-економічного розвитку Красноградського району.

Під час зустрічі працівниками порушувалися питання, пов’язані з організацією транспортного сполучення району, оптимізацією закладів освіти, якості надання медичних послуг, торгівлі хлібобулочними виробами.

 

 

Спортивні новини

 

26 березня в с. Петрівка на базі місцевого навчально-виховного комплексу відбулися змагання з гирьового спорту в залік Спартакіади Красноградського району 2011 року серед сільських та міської рад.  детальніше....

 

29.03.2011

 

    29 березня 2011 року голова районної державної адміністрації М.Муригін  провів  спільне засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району

 На засіданні розглядались планові питання:

1. Про хід підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення комплексу весняно-польових робіт у поточному році.

2. Про роботу Управління Пенсійного фонду в Красноградському районі.

3. Про забезпечення охорони здоров’я та якості медичної допомоги населенню Красноградського району.

4. Про розвиток бібліотечної справи та організацію бібліотечного обслуговування населення.

5. Про заходи щодо проведення в районі щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

6. Про підготовку молоді до військової служби, проведення призову громадян на строкову військову та альтернативну (невійськову) службу.

7. Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади Володимирівською сільською радою.

***

    28 березня 2011 року  у районному Будинку культури відбувся відбірковий етап  обласного фестивалю  «Весняні дзвіночки» за участю учнів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів Красноградського району.

 

***

    28 березня 2011 року у великій залі районної державної адміністрації відбувся семінар для працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у якому  взяли участь голова районної ради К.Фролов, керівник апарату райдержадміністрації К.Єніна,  керуюча справами районної ради В.Щепіна  з порядком денним:

    1. Про правові основи інформаційної діяльності.

    2. Про практичні рекомендації щодо кадрової роботи в органах місцевого самоврядування.

    3. Про основні засади запобігання і протидії корупції відповідно до чинного законодавства.

    На семінар були запрошені керівники структурних підрозділів та відділів районної державної адміністрації, заступники міського голови, сільські голови, секретарі міської та сільських рад Красноградського району, працівники органів виконавчої влади, керівники  підприємств житлово-комунального господарства.

 

25.03.2011

 

    25 березня 2011 року у районному Будинку культури відбувся ювілейний концерт з нагоди 25-річчя творчої діяльності народного фольклорного колективу «Берестяночка», лауреата всеукраїнських та міжнародних фестивалів.

 

 

 

 

 

 

***

    25 березня 2011 року відбулося засідання сесії Красноградської районної ради та засідання сесії Красноградської міської ради  детальніше....

 

Протягом  тижня відбулися особисті та виїзні прийоми

 голови районної державної адміністрації та його заступників:

 

    21.03.11 – заступник голови районної державної адміністрації Ю.Головко здійснив виїзний прийом громадян на території Красноградського району електричних мереж підприємства «Харківобленерго», надійшло колективне звернення працівників підприємства щодо виконання поточних ремонтів м»якої крівлі багатоповерхових будинків та благоустрою міста.

    22.03.11 - керівник апарату районної державної адміністрації К.Єніна здійснила виїзний прийом громадян на території ДП «Красноградська лісове господарство», надійшло колективне звернення працівників підприємства щодо благоустрою міста, ремонту дороги по вул. Московській, надання дозволу на встановлення індивідуального опалення у багатоповерховому будинку та відновлення ремонтних робіт по вул. Котляревського, буд. 54.

    23.03.11 - заступник голови районної державної адміністрації Ю.Головко здійснив особистий прийом, звернулося троє громадян, порушені питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування та благоустрою дитячого майданчика у дворі багатоповерхового будинку по вул. Лермонтова, 95.

    24.03.11 - голова Красноградської районної державної адміністрації М.Муригін здійснив виїзний прийом громадян на території Кирилівської сільської ради. Надійшли звернення від трьох мешканців щодо виготовлення державного акту на право власності на земельну часту (пай), надання матеріальної допомоги на лікування.

    25.03.11 - перший заступник голови районної державної адміністрації А.Мужевський здійснив виїзний прийом громадян у Ленінський НВК І ст., порушувались питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування, та оптимізації навчального закладу.

***

    25 березня 2011 року в приміщені рай СЕС відбулася нарада з медичними працівниками, що здійснюють медобслуговування дітей в навчальних закладах, з питань підготовки закладів до оздоровчого сезону та сезону відпочинку 2011 року, покращення роботи по зменшенню рівня захворюваності дітей в організованих колективах та покращення стану медичного обслуговування дітей організованих закладів.

    Лабораторіями Красноградської рай СЕС закінчено дослідження питної води шахтних колодязів в сім’ях , де є діти перших трьох років життя. Станом на 25.03.2011 року всього досліджено 260 проб питної води, 29 проб не відповідали вимогам по вмісту нітратів. Не відповідала вимогам питна вода з шахтних колодязів, розміщених на територіях Піщанської, Попівської, Октябрської, Петрівської, Соснівської, Мартинівської, Хрестищанської, М.Комишуватської, Кобзівської сільських рад та Красноградської міської ради. Власники колодязів та голови вказаних сільських рад інформовані про заборону використання питної води.

    На «гарячу лінію» надійшла скарга на порушення санітарних правил в магазині «Меліс плюс», вул. Жовтнева 73 м. Красноград. Скарга підтвердилася - в магазині порушені правила товарного сусідства під час реалізації свіжих овочів та кондитерських виробів. На відповідальну особу накладено штраф та надана пропозиція про усунення недоліків.

***

     В рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» 26 березня 2011 р. проводиться обласний суботник з наведення чистоти і порядку.

   Запрошуємо підприємства, установи, організації усіх форм власності, комерційні структури, мешканців району взяти участь у прибиранні та приведенні в належний санітарний стан населених пунктів і прилеглих до них територій та упродовж року забезпечувати належне утримання закріплених територій.

 

24.03.2011р.

 

17-18 березня 2011 року у місті Києві відбувся другий (очний) тур 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників

 

Харківську область на цьому конкурсі  представляла Жученко Галина Яківна заступник директора Красноградського центру дитячої та юнацької творчості Красноградської районної державної адміністрації, яка стала переможцем у номінації «Заступник директора» та була нагороджена Грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та подякою інституту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

 

22.03.2011р.

 

22 березня 2011 року у великій залі районної державної адміністрації відбувся семінар для працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.  детальніше....

 

Красноградщина:   події та факти  детальніше....

 

Спортивні новини

 

    17 березня 2011 року в спортивному клубі «Олімп» відбулися змагання з шашок в залік районної Спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а. та профліцею.

    18 березня в с. Петрівка на базі місцевого НВК за ініціативи сільського голови Лисяка І.І відбулись Сільські спортивні ігри серед жителів Петрівської сільської ради.  детальніше....

 

18.03.2011р.

 

     22 березня 2011 року о 8.00 відбудеться розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

    22 березня 2011 року о 10.00 відбудеться семінар для органів місцевого самоврядування.

    25 березня 2011 року о 9.00 відбудеться пленарне засідання IX сесії районної ради.

 

Урочиcтий прийом з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства

 

          18 березня 2011 року  у великій залі Красноградської районної державної адміністрації відбулися урочисті збори з нагоди святкування Дня працівника житлово-комунального господарства за участю голови райдержадміністрації Муригіна М.О. та голови районної ради Фролова К.М.  детальніше....

      

Протягом  тижня відбулися особисті та виїзні прийоми

 голови районної державної адміністрації та його заступників:

       

        14.03.11 –  заступник голови районної державної адміністрації Захожай   здійснив особистий прийом, звернулося двоє громадян з питаннями щодо надання матеріальної допомоги та виготовлення державного акту на право власності на земельну часту (пай).

        15.03.11 – перший заступник голови районної державної адміністрації А.Мужевський  провів особистий прийом громадян, звернулося  двоє громадян, порушувались питання щодо захисту прав споживачів та житлове питання.

16.03.11 – голова Красноградської районної державної адміністрації        М.Муригін провів особистий  прийом громадян. Звернулося 15 мешканців району. Найактуальніші питання, які порушувались на прийомі: надання матеріальної допомоги на лікування, працевлаштування, благоустрій міста та населених пунктів району, питання капітального ремонту дахів багатоповерхових будинків на території міста, вивезення побутового сміття,  житлові питання.

        17.03.11 - заступник голови районної державної адміністрації Захожай   здійснив виїзний прийом громадян на території Піщанської сільської ради. Надійшло колективне звернення мешканців щодо ремонту доріг у населеному пункті та питання вивезення побутового сміття.

        18.03.11 - керівник апарату районної державної адміністрації К.Єніна   здійснила особистий  прийом громадян. Звернення надійшли від двох громадян з питань працевлаштування та надання матеріальної допомоги.

 

17.03.2011р.

 

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що за тиждень  з 09 по 12 березня 2011 року прийнято 148 заяв на призначення різних видів державних допомог.

Видано 7 посвідчень ветеранам війни та праці.

10.03.11 р проведено засідання конфліктної комісії на якому розглянуто 15 заява, з них 1 особі відмовлено.

Проведено І етап виплати державних соціальних допомог за березень 2011 року на загальну суму  1722,5 тис.грн.

 

16 березня 2011 року о 13.00 у великій залі райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» по обговоренню проекту районної Програми профілактики злочинності  у Красноградському районі на 2011-2015 роки.

       В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів Красноградської районної державної адміністрації  та територіальних органів виконавчої влади, задіяні  у виконанні програми.

        З аналізом загальних засад  протидії  злочинам у Красноградському райні виступили керівник апарату райдержадміністрації К.Єніна та завідуючий сектором взаємодії з правоохоронними органами, охоронної, мобілізаціонної та  режимно-секретної  роботи апарату райдержадміністрації В.Лагутін.

 

       16 березня 2011 року о 9.00 головою Красноградської районної державної адміністрації М.Муригін здійснив особистий прийом громадян. Звернулося 15 мешканців району.  Найактуальніші питання, які порушувались на прийомі: надання матеріальної допомоги на лікування, працевлаштування, благоустрій міста та населених пунктів району, питання капітального ремонту дахів багатоповерхових будинків на території міста, вивезення побутового сміття,  житлові питання.

 

 

16.03.2011р.

 

16 березня 2011 року  заступником голови Харківської обласної державної адміністрації  Ландсманом В.А. було  здійснено прийом громадян з особистих питань. Звернулося троє красноградців з питаннями надання матеріальної допомоги на лікування.

 

11.03.2011р.

    11 березня 2011 року відбулося перше засідання Громадської ради при  Красноградській районній державній адміністрації, на якому було обрано голову Громадської ради  - Калантая Євгена Костянтиновича – члена Красноградського  районного товариства "Союз Чорнобиль України", заступника голови Громадської ради   - Семеренка Олександра Володимировича - голову Красноградської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів),секретаря Громадської ради – Сіліну Світлану Юріївну – голову Красноградського об’єднання молодіжних організацій "Джерело», а також прийнято проект Положення про Громадську раду при Красноградській райдержадміністрації та Регламент Громадської ради при Красноградській райдержадміністрації.

 

Протягом  тижня відбулися особисті та виїзні прийоми

 голови районної державної адміністрації та його заступників:

       

        09.03.11 –  голова Красноградської районної державної адміністрації        М.Муригін здійснив виїзний прийом громадян на території Мартинівської сільської ради,  надійшло колективне звернення від мешканців села щодо проблеми виготовлення державних актів на земельну частку (пай).

        10.03.11 - заступник голови районної державної адміністрації Ю.Головко  здійснив особистий прийом громадян,  звернувся двоє громадян з питаннями  щодо надання матеріальної допомоги та покращення умов проживання вдові інваліда Великої вітчизняної війни.

         11.03.11 - перший заступник голови районної державної адміністрації А.Мужевський провів виїзний прийом громадян на території Соснівської  сільської ради, надійшло колективне звернення щодо можливості функціонування  додаткового рейсу приміського транспорту до с.Березівка.

 

Змагання з шахів

 

10 березня 2011 року в спортивному клубі «Олімп» відбулися змагання з шахів в залік районної Спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а. та профліцею. детальніше....

 

 

09.03.2011р.

Урочиcтий прийом з нагоди 8 березня

 

Голова Красноградської районної державної адміністрації Микола Муригін провів урочистий прийом з нагоди святкування Міжнародного жіночого Дня  8 Березня. На прийом були запрошені 18 жінок різних професій,  але таких значущих для життєдіяльності та розвитку Красноградського району. Всі вони своєю щоденною працею примножують здобутки рідного краю. детальніше....

 

 

Сторінка 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1  на головну