Ловись, рибко, велика-велика!

Минулої суботи на ставку в Кобзівці місцеві рибалки змагалися за перемогу в Першості району зі спортивної рибної ловлі.
У змаганнях взяли участь 22 команди або 44 спортсмени. Цікавий турнір красноградцям організував сектор молоді та спорту райдержадміністрації за підтримки голови РДА Євгена Третякова.
– Призери визначалися в командному та особистому заліку в залежності від набраних балів. Вони додавалися не тільки за кількість, а й вагу риби. За кожні 100 г плюсувався один додатковий бал, – пояснила завідувач сектору молоді та спорту РДА Оксана Веклич. – Наприклад, двокілограмовий велетень оцінювався у 20 балів і так далі.

Тож у номінації «Найбільша риба» переміг Геннадій Хворостинко. Чоловік витяг коропа понад 2 кілограма 200 грамів.

«Найспритнішим рибалкою» став Євген Третяков. Керівник району найшвидше від усіх упіймав першу рибину.
Звання «Найактивнішого рибака» завоював Валентин ГлущенкоНа його гачок потрапили 120 необачних жителів водойми. Цей результат вивів двійку «Фіштайм» у складі Валентина Глущенка та Марата Хайруліна на першу сходинку п’десталу. На двох чоловіки здобули понад 170 балів.

Друге місце з 91 балом у активі посіла команда «Куми», за яку виступали Євген Третяков і Андрій Жданюк.

Третій результат або 75 балів здобули Геннадій Хворостинко та Сергій Рибичів, які представляли «Айрон-фіш».
Призерів нагородили грамотами, медалями й цінними дарунками. Всіх учасників змагань організатори частували пловом, чаєм та кавою, а наостанок пригостили запашною юшкою.