Відбулась Першість Красноградського району зі спортивної рибалки

21 липня стартувала Першість Красноградського району зі спортивної рибалки. Традиційно змаганням передувала урочиста частина зі словами вітань та побажань від керівництва району та огранізаторів.

Голова районної державної адміністрації Євген Третяков привітав любителів риболовлі, побажав гарного улову та приємного проводження часу.

Організаторами змагань виступив сектор молоді та спорту Красноградської РДА, завідувач Оксана Веклич.

Змагання відбулись у с. Кобзівка Наталинської ОТГ на місцевій зоні відпочинку, участь у яких взяло 28 команд.
У підсумку ІІІ місце посіла команда “Авангард” у складі Цимбала Ігора та Різвана Сергія, ІІ місце посіла команда “Вітязь” у складі Зубаня Віталія та Бондаря Володимира. Переможцем Першості Красноградського району стала команда “Калюжні” у складі Калюжного Юрія та Калюжного Євгена.
В номінації “Найспритніший рибак” переміг Золотухін Олександр, номінацію “Рибак-колекціонер” отримав Гранкін Андрій, номінацію “Найбільша риба” отримала Бавика Євгенія, спіймавши Білого Амура на 3,500 кг.
Переможці та призери отримали приємні подарунки від організаторів змагань та магазину “Рибалка”. Всіх учасників Першості частували смачною кашею та юшкою з риби.
Риболови та вболівальники дякували за огранізацію та обіцяли обов’язково взяти участь у змаганнях вже наступного року.