Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

В Україні встановлено це свято на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв’язку згідно з Указом Президента України «Про День працівників радіо, телебачення та зв’язку» від 11 листопада 1994 року № 667/94.

Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. Відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначають цей день як професійне свято. На сучасному етапі до них також долучилися телевізійники, представники Інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв’язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і таких важливих на сьогодні мереж Інтернет-зв’язку.

Сьогодні новітні інформаційні комунікації і розвиток вітчизняних мас-медіа відіграють важливу роль у становленні демократичного суспільства. Без сучасного зв’язку, широкого застосування новітніх комунікаційних та інформаційних технологій неможливе ефективне управління державними справами і виробництвом, успішна ділова діяльність, поліпшення умов життя людей.

Упевнений, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв’язку докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування наших громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події, для розвитку в районі інформаційного суспільства та надання якісних послуг населенню.

Бажаю вам успіхів на цьому шляху, здоров’я та наснаги, творчих звершень, незламності духу, миру і перемог!

З повагою голова районної державної адміністрації Євген Третяков