Змагання з шашок-64

15.04. 2017 р. в приміщенні СК «Олімп» пройшли змагання з шашок-64 в залік Спартакіади Красноградського району серед сільських та міської рад.

У змаганнях взяли 9 команд: Володимирівської, Кобзівської, Наталинської, Хрестищенської, Кирилівської, Піщанської, Петровської, Попівської сільських та міської ради. Змагання пройшли в цікавій та напруженій боротьбі. Переконливу перемогу здобула команда міської ради у складі КМС з шашок Петра Дрембея, першорозрядників Миколи Хармуса та Сюзанни Арустамян, яка виграла всі зустрічі та набрала 16 командних очок. Друге місце досить несподівано завоювала дружня команда Хрестищенської сільської ради у складі Георгія Нартова, Андрія та Валентини Литовченко з результатом 14 очок. Третє місце з результатом 12 очок посіла наймолодша команда  турніру – команда Піщанської сільської ради, за яку виступали школярі: Ілля Погорілий, Дмитро Стець та Каріна Маслова. Всі призери турніру були нагороджені дипломами сектору молоді та спорту Красноградської районної державної адміністрації та медалями.