Першість району з шашок

Першість Красноградського району з шашок відбулася 8.04. 21017 р. в приміщенні СК «Олімп». Участь у Першості прийняли найсильніші шашкісти району, а також  юніори-розрядники. Турнір пройшов за швейцарською системою у 9 турів.

Запекла боротьба точилася до останнього туру. У результаті напруженої боротьби  три спортсмени здобули по 7 очок з 9: чемпіон минулого року КМС з шашок Олексій Гончар, який наразі працює тренером з шашок в СК «Олімп», першорозрядники Микола Хармус та ветеран шахів Олексій Іванович Піскунов. За додатковими показникам чемпіоном Красноградського району став Олексій Гончар, друге місце посів Микола Хармус, а третє — Олексій Піскунов. Кращою серед жінок з результатом 5,5очок з 9 стала Анна Калантай. Серед юніорів кращим  з результатом 4,5. очки  став Максим Печериця. Призери Першості та кращі в номінаціях нагороджені дипломами сектору молоді та спорту Красноградської районної державної адміністрації та заохочувальними призами.